MICRO ROCKET SCOOTER BLACK
MICRO ROCKET SCOOTER BLACK
MICRO ROCKET SCOOTER BLACK
MICRO ROCKET SCOOTER BLACK

MICRO ROCKET SCOOTER BLACK (MCR.SA0048)

Fiyat : ₺6.950,00(KDV Dahil)
₺1.737,50 'den başlayan taksitlerle
:

S. Mikro Roket Scooter'ı kimler satmalıdır?

C: Bu şık ve eşsiz Mikro Rocket Scooter'ı, 12 yaş ve üstü herkes için mükemmeldir. 100 kilograma kadar ağırlığa sahip olan Micro Rocket Scooter, gençler ve yetişkinler için mükemmel ayarlanabilir bir kol ile çok yönlüdür.

S. Ayarlanabilir kollar ne kadar yüksektir?

C: Mikro Raket kollarının yüksekliği hızlı ve basitçe 66 cm'den 98 cm'e kadar uzatılabilir. Mikro Rocket, ayarlanabilir tutma çubuklarına sahip olduğundan, scooter gençkenle aynı oranda büyüyebilir.

S. Mikro Roket Scooter'ı katlamak kolay mı?

C: Elbette, kaygan ve şık Micro Rocket, rahat depolama ve stressiz taşıma için kolayca katlanabilir.

S. Mikro Roket Scooter'ı güvende mısınız?

C: Süper yapılı motosikletlerimiz Avrupa güvenlik standartlarını karşılamak için defalarca test edilir. Düşünülen en iyi parçalardan hazırlanan, yalnızca Mikro Rocket değil, Tüm micro Scooterler için geçerlidir.

S. Mikro Roket Scooter'ım için yedek parçalar lazım mı?

C: Mikro Scooter'larda kaliteli ve uzun ömürlü olacağına söz veriyoruz, bu nedenle herhangi bir problem yaşamanız pek olası değildir. Bununla birlikte, web sitemizde scooterinizin her bir parçası için stok değiştirmeleri yapıyoruz. Onarım yapmakla veya doğru bölümü seçmekle ilgili herhangi bir sorunuz varsa, profesyonel, güleryüzlü müşteri hizmetleri ekibimiz burada haftanın 7 günü tavsiye ve rehberlik vermek için hazırdır.


S. Micro Sprite Scooter için yedek parçalar satın alabilir miyim?

  • Micro Sprite scooter'ın her parçası için stok mevcuttur. Bu, scooter'ın sonsuza kadar devam edecek demektir. Sprite scooter'ınızı onarmak, değiştirmek veya yenilemek kolay ve basittir. İhtiyacınız olan her şeyi web sitemizin yedekparçaları bölümünde bulacaksınız (talimat videoları dahil).

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR