MICRO SPRITE SCOOTER RED (MCR.SA0025)

İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : ₺769,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺653,65(KDV Dahil)
* ₺163,41 'den başlayan taksitlerle
:

S. Micro Sprite Scooter çocuğum için doğru mu?

Çocuğunuz 2 tekerlekli bir Scooter için sabırsızlanıyorsa, Micro Sprite'ın yalnızca onlar için en iyi seçim olduğunu düşünüyoruz. Hafif, kullanımı kolay ve dayanıklı olduğu için iki tekerlekli sürüş için mükemmel bir giriş sağlar. Birçok çocuk, iki tekerlekli bir scooter'ın daha 'büyümüş' görünümünü tercih eder ve Micro Sprite, bunu sadece stil değil madde açısından mükemmel şekilde eşleştirir. Micro Sprite tasarımına İsviçre mühendisliği en üst düzeyde kaliteyi sağlar.

 

S: Çocuğumun bir kask takması gerekiyor mu?

  • Sürüş yaparken çocukların kask takmaları önerilir. Çocuğunuzun kaskının doğru şekilde uyması önemlidir. (video öğreticimize buradan bakın). Çocuğunuzu güvenli bir şekilde kask takmaya teşvik etme konusunda ipuçlarımız da bulunmaktadır. Lütfen Güvenlik bölümümüzü

 

S. Ayarlanabilir kollar ne kadar yüksektir?

Micro Sprite Scooter'ın gidonları 64cm'den 93cm'e kadar uzatılabilir. Ayarlanabilir tutma çubukları, scooter'ı depolamayı kolaylaştırır ve çocuğunuz büyüdükçe yılların eğlenceli olmasını sağlayacaktır.

 

S. Micro Sprite Scooter'ı katlamak kolay mı?

Kesinlikle! Olağanüstü Micro Sprite Scooter hızlı ve kolay katlanabilir. Bu yenilikçi tasarım özelliği, kolay taşıma ve kompakt depolama olanağı sağlar.

 

S. Çocuğum Micro Sprite Scooter'ı kullanabilir mi?

Evet, beğenilen Micro Sprite Scooter'ımızın kullanımı kolaydır. Scooter, bir bisiklet gibi kontrol edilmesi için 360 derece direksiyon ile dahice olarak tasarlandı.

 

S. Mini Micro scooter Avrupa güvenlik standartlarına uygun mu?

  • İsviçre'de tasarlanmış bir scooter'tan beklediğiniz gibi Mini Micro, Toy'ın EN71'e göre test edildi.

S: Micro Sprite hakkında başka neler bilmek istiyorum?

Scooter genişliği L69cm x H96cm x W34cm ölçülerinde açıldı. Katlandığında scooter L66cm x H25cm x W10cm ölçer. Sprite, hantal bir scooter değil, hafif ama güçlü alüminyum çerçevesi ile kolay depolama ve taşıma imkânı buluyor. Ayak tabanı 48 cm uzunluğundadır - büyüyen bir çocuğun ayakları için yeterli alan. Micro Sprite scooter'ın Tekerlek çapı 120mm / 100mm olup tekerlekler son derece sağlamdır. Çap ne kadar yüksek olursa, tekerleklerin girinti ve aşınmaya karşı direnci de o kadar yüksek olur. Micro Sprite scooter jantları ABEC 5 rulmanlarını kullanır,

 

S. Micro Sprite Scooter için yedek parçalar satın alabilir miyim?

  • Micro Sprite scooter'ın her parçası için stok mevcuttur. Bu, scooter'ın sonsuza kadar devam edecek demektir. Sprite scooter'ınızı onarmak, değiştirmek veya yenilemek kolay ve basittir. İhtiyacınız olan her şeyi web sitemizin yedekparçaları bölümünde bulacaksınız (talimat videoları dahil).

 

 

Benzer Ürünler