MINI MICRO 3 IN 1 DELUXE PURPLE
MINI MICRO 3 IN 1 DELUXE PURPLE
MINI MICRO 3 IN 1 DELUXE PURPLE
MINI MICRO 3 IN 1 DELUXE PURPLE
MINI MICRO 3 IN 1 DELUXE PURPLE
MINI MICRO 3 IN 1 DELUXE PURPLE
MINI MICRO 3 IN 1 DELUXE PURPLE
MINI MICRO 3 IN 1 DELUXE PURPLE
MINI MICRO 3 IN 1 DELUXE PURPLE

MINI MICRO 3 IN 1 DELUXE PURPLE (MCR.MMD012)

Fiyat : ₺1.600,00(KDV Dahil)
₺400,00 'den başlayan taksitlerle
:

S. Kutuda neler var?

+ 3in1 Mini Micro scooter; 

+ Çıkarılabilir koltuk; 

+ O-biçimli tutma yeri; 

+ Alüminyum ayarlanabilir

+ T-çubuk tutamak.

********************************************************************************************************************************

 

S. Mini Micro 3in1 Deluxe scooter'ın Aşama 1'i nasıl çalışır?

Mini Micro 3in1 Deluxe Scooter'ın ilk etabı 12 aylıktan küçük çocuklar için mükemmeldir. Çocuğunuz henüz ayaklarını kullanmayı öğrenmemiş olabilir, ancak bu bir Micro Scooter'ın eğlencesinden ve özgürlüğünden zevk alamayacağı anlamına gelmiyor. Güvenli ve konforlu koltuğu scooter gövdesine bir Allen anahtarı yardımı ile takın ve küçük çocuğunuz scooter'a 3in1 modelini ile başlangıç yapsın. Koltuk 2 farklı yüksekliğe sabitlenebilir, böylece çocuğunuz için en rahat konuma gelebilirsiniz.

 

S. Mini Micro 3in1 Deluxe scooter'ın Aşama 2 nasıl çalışır?

Mini Micro 3in1 Deluxe Scooter'ın ikinci uyarlaması, 18 aylıktan küçük çocuklar için en uygun seçenektir. Bu aşamada, scooter, kavrama kolaylığı olan bir Q-biçimli tutma koluyla birlikte gelir. Çocuğunuz ayakta durmaya hazır olduğunuzu hissettiğinde, çocuğunuzun kendi çekimlerini daha fazla özgürlük ve kontrol ile uygulamasına izin verecek şekilde çıkarılabilir koltuğu çıkarmanız yeterlidir.

 

S. 3in1 Mini Micro Deluxe Scooter'ın Aşama 3'ün avantajları nelerdir?

3in1 Mini Micro Deluxe Scooter'ın üçüncü ve son adaptasyonu gerçekten de kendine geliyor. Tüm yeni ayarlanabilir direksiyon, 2 yaşından küçük çocukların ikonik bir Mini Micro scooter'ı kullanmalarını sağlar. Sağlam çerçeve ve sağlam tutma kulpları, rakipsiz bir scoot deneyimi için daha iyi kontrol ve gelişmiş direksiyon sunar.

 

S: Çocuğumun bir kask takması gerekiyor mu?

Sürüş yaparken çocukların kask takmaları önerilir. Çocuğunuzun kaskının doğru şekilde uyması önemlidir. (video öğreticimize buradan bakın). Çocuğunuzu güvenli bir şekilde kask takmaya teşvik etme konusunda ipuçlarımız da bulunmaktadır. Lütfen Güvenlik bölümümüzü ziyaret edin >>

 

S. Mini Micro 3in1 Deluxe scooter'ın Avrupa güvenlik standartlarına uygun mu?

İsviçre'de tasarlanmış bir scooter'tan beklediğiniz gibi Mini Micro, Toy'ın EN71'e göre test edildi.

 

S. Mini Micro 3in1 Deluxe Scooter hakkında başka ne bilmem gerekiyor?

Scooter 1.5kg ağırlığındadır, böylece taşımayı ve taşımayı kolaylaştırır. Q-bar kolunun yüksekliği 43cm ve T-çubuk kolu 61cm'dir. Ayarlanabilir tutma kolunun yüksekliği 42cm - 58cm'dir.

 

S: 3in1 Mini Micro scooter hakkında daha fazla bilgiyi nerede bulabilirim?

Mini Micro scooter'ın her parçası için yedek parçalar satıyoruz; bu da, scooter'ın sonsuza dek sürecek demektir. Mini Micro'unuzu onarmak, değiştirmek veya yenilemek kolay ve basittir. İhtiyacınız olan her şeyi web sitemizin yedek parçaları bölümünde bulacaksınız (talimat videoları dahil).

***********************************************************************************************************************************

 

************************************************************************************************************************************

Birinci Aşama - 12 aydan

Ayarlanabilir koltuk yüksekliği ile yolculuk.

+ Çocuğunuzun ayaklarının yere değmesine izin vermek için koltuğun yüksekliğini ayarlayın ve ilk sürüşü olarak 3in1 Deluxe'i kullanın.

+ İç ve dış mekanlarda kullanım için uygundur.

 

İkinci Aşama - 18 aydan

Koltuğu çıkartarak 3in1 Deluxe, yürümeye başlayan bir scooter haline gelir.

+ Küçük eller için uygun olan kısa o-çubuğu direksiyon sütunuyla, çocuğunuzun erken yaşta kullanmayı öğrenmesini sağlar

+ Daha genç yaştaki çocuklar tarafından kolayca anlaşılabilen sezgisel 'yalın ve yönlendirici' scoot tarzı, erken motor becerilerin geliştirilmesi için hayati önem taşıyan çocuğunuzun dengesini ve koordinasyonunu büyük ölçüde geliştirecektir. 

Üçüncü Aşama - 2 yaşından itibaren

O-çubuğu yeni ayarlanabilir T-çubuğuyla değiştirerek, yürümeye başlayan çocuk scooter ikonik Mini Micro olur.

+ Yukarıdaki tüm özelliklere ek olarak, ayarlanabilen kol yüksekliği, 5 yaşına kadar çocuğun rahat hissedebileceği anlamına gelir.